Рис.2-39. Мережа загального вигляду з сегментами РОН і ЗОН
Схема мережі (рис.2-39) складається з трьох кілець ЗОН, зв'язаних між собою трьома сегментами. Два верхні кільця ЗТМ-4 зв'язано послідовною лінійною ЗОН ланцюгом рівня ЗТМ-16. Ліві верхнє (ЗТМ-4) і нижнє (ЗТМ-1) кільця зв'язані лінією Е4 РОН (140 Мбит/с), термінальні мультиплексори РОН якій РЗМ-1 на рівні тріба Е4 безпосередньо зв'язані із ЗОН мультиплексорами 5ОМ-1. Замикаюча ланка між правим верхнім і нижнім кільцями ЗОН використовує крос-комутатор Т::ОАХ, зв'язаний на рівні РОН трібов з двома мультиплексорами ЗОМ-1 нижнього кільця ЗТМ-1 з одного боку і мультиплексором ЗОМ-1 з іншою. Останній виконує декілька функцій:
термінального мультиплексора послідовного лінійного ланцюга ЗОМ-1;
мультиплексора введення/висновку для мережі доступу, організовуваної через РСМ-2, і потоків відкросс-коммутатора Т::ОАХ;
· концентратора-комутатора потоків між Т::ОАХ, верхнім кільцем ЗТМ-4, лінійним ланцюгомЗОМ-1 і РОН мультиплексором РСМ-2 в мережі доступу.
Нарешті, мережі ЗОН загального вигляду можна розглядати як транспортну мережу для АТМ трафіку, враховуючи, що віртуальні контейнери \/С-п можуть нести в упакованому вигляді потік АТМ осередків як корисне навантаження. Можна відзначити, що в даний час стандартізовани процедури такої упаковки (інкапсуляції) АТМ осередків у віртуальні контейнери ВУС-4 і \/С-4-Хс, використовувані в схемах мультиплексування ЗОН (детальніше див. рекомендації ГШ-Т О.709 [18] або роботу [162]).
Для сполучення ЗОН і АТМ мереж (що розглядаються як мережі доступу) вже зараз існують комутатори доступу АТМ, що здійснюють упаковку осередків АТМ у віртуальні контейнери ЗОН. Одним з них є, наприклад, комутатор Атом компанії ЄС!. Схема загальної мережі ЗОН і АТМ мережі доступу приведена на рис.2-40.