Задача Українська фірма імпортувала для реалізації в Україні певний товар фактурна вартість якого становить 8500*п дол., витрати по доставці даного товару від продавця до покупця складає: Пакування на складі продавця 120*п дол.; Навантаження на транспортний засіб 50*н дол.; Доставка до основного перевізника 70*п дол.; Вивізне мито 10% фактурної вартості товару; Страхування перевезення 3% фактурної вартості товару; Навантаження на основний транспорт 60*п дол.; Оплата основного транспорту 230*п дол.; Розвантаження з основного транспорту 110*п дол.; Доставка від основного транспорту 230*п дол.; Розвантаження на складі покупця 70*п дол.; Ставка мита для даного виду товарів складає 20%. Курс долара 5грн. Визначити якими будуть витрати української фірми поза купівлі і доставці товару у випадках: Базисна умова поставки франко-завод; Базисна умова поставки франко-перевізник; Перевезення оплачено до пункту «n»; Перевезення і страхування оплачено до пункту «n»; Доставлено мито оплачено; Доставлено мито оплачено; Розподіл витрат з доставки товарів між продавцем і покупцем в залежності від обраної базисної поставки. Базисні умови поставки Пакування Навантаження на транспорт Доставка до основного перевізника Мито вивізне Страхування перевезення Навантаження на основний транспорт Оплата основного транспорту Розвантаження Імпортне мито Доставка від основного транспорту Розвантаження на складі підприємства
1. EXW Франко-завод Пр П П П П П П П П П П
2.FCA Франко перевізник Пр Пр Пр Пр П П П П П П П
3.FAS Франко вздовж не борту судна Пр Пр Пр П П П П П П П П
4.FOB Франко-бор Пр Пр Пр Пр П Пр П П П П П
5.CAF Вартість і фрахт Пр Пр Пр Пр П Пр Пр П П П П
6.CIF Вартість страхування і фрахт Пр Пр Пр Пр Пр Пр Пр П П П П
7.CPT Перевезення оплачено до пункту «n» Пр Пр Пр Пр П Пр Пр П П П П
8.CIP Перевезення і страхування оплачено до пункту «n» Пр Пр Пр Пр Пр Пр Пр П П П П
9.DAF Поставка до кордону Пр Пр Пр Пр Пр Пр П П П П П
10.DES Доставлено з борту судна Пр Пр Пр Пр Пр Пр Пр П П П П
П-покупець. Пр - продавець. Фактична вартість певного товару 8500*5*17=722500 Пакування на складі продавця 120*17=2040 Навантаження на транспортний засіб 50*17*5=4250 Доставка до основного перевізника 70*17*5=5950 Вивізне мито 722500*0,1=72250 Страхування перевезення 722500*0,03=21675 Навантаження на основний транспорт 60*17=1020 Оплата основного транспорту 750*17=12750 Розвантаження з основного транспорту 110*17=1870 Доставка від основного транспорту 230*17=3910 Розвантаження на складі покупця 70*17=1190 Франко-завод EXW Впак = 4250+5950+72250+21675+1020+12750+3970+1190=123055 МВ=123055+722500=845555 М=0,2*845555=169111 Вф.з.=845555+169111=1014666 Франко перевізник FCA Впак= 21675+1020+12750+1870+3970+1190=42475 МВ=42475+72250=764975 М=0,2*42475=8495 Вф.з.=42475+8495=50970 Перевезення оплачено до пункту «n» CPT Впак=21675+1870+3970+1190=28705 МВ=28705+722500=751205 М=0,2*751205=150241 Вф.з.=28705+150241=178946 Перевезення і страхування оплачено до «n» CIP Впак=1870+3970+1190=7030 МВ=7030+722500=729530 М=0,2*729530=145906 Вф.з.=7030+145906=152936 Доставлено мито сплачено DDU Впак=3970 МВ=3970+722500=726470 М=0,2*726470=145294 Вф.з.=3970+145294=149264 Доставлено мито оплачено DDP Впак=0 МВ=722500 М=0,2*722500=144500 Вф.з.=144500