Наследственный адвокат разрешение Наследственных.

Вітрини — один з найдієвіших засобів торгової реклами. Вони не тільки інформують про наявність окремих товарів у продажу, нагадують про наближення сезону або свята, але й рекламують товари -новинки, відображають нові напрями моди, повідомляють про додаткові послуги, що надаються магазином, впливають на естетичні смаки покупців, допомагають їх активному формуванню.
Вітрини прикрашають населені пункти, пожвавлюють їх. Особливо ефектно виглядають яскраво освітлені вітрини вечорами.
Однією з умов оформлення віконних вітрин є вибір конструкції вітринної коробки, її відповідність виставленим товарам. Конструкція віконної вітрини залежить від архітектурного рішення фасаду магазину
У більшості магазинів, побудованих за сучасними типовими проектами, фасадні стіни повністю засклені. Це дозволяє проглядати з вулиці інтер'єр магазину, а вітриною стає весь торговий зал.
У деяких магазинах застосовують вітрини стрічкового типу. В цьому випадку вітринна коробка йде по довжині всього фасаду. Такі вітрини засклені і з боку вулиці, і з боку торгового залу їх глибина дозволяє оформити виставку товарів. Від глибини вітрини залежить те, які товари можуть бути в ній розміщені. Так, для показу галантерейних товарів і ювелірних виробів достатньою є глибина близько 80 см, а для крупногабаритних товарів вона повинна бути значно більшою. Підлогу вітрин підводять до рівня тротуару, щоб перехожим було зручніше оглядати виставлені товари.
Вітрини можуть мати глуху задню стіну, яка не дозволяє бачити торговий зал» Такі вітрини зручні для оформлення, але вони знижують природну освітленість залу. Створення ефектної вітринної експозиції вимагає дотримання певних правил підбору товарів для показу, оформлення вітрини, освітлення і догляду за нею. Ефективність віконних вітрин багато в чому залежить від мети, поставленої при відборі товарів для показу (збільшення товарообігу, необхідність викликати попит покупців на певні товари). Для оформлення вітрин використовують як товари, так і декоративні елементи. За характером оформлення розрізняють вітрини текстово-колірні, товарні, товарно-декоративні, сюжетні і тематичні.
Текстово-колірні вітрини мають лише рекламні тексти і різних кольорів геометричні фігури, нанесені фарбою або виконані аплікацією на склі чи задній стінці.
У товарних вітринах за допомогою інвентаря розташовують товари без яких-небудь декорацій.
Для товарно-декоративних вітрин разом з товарами застосовують і декоративні елементи.
Сюжетні вітрини оформляють за мотивами казок, відомих мультфільмів або просто жанрових сценок, пожвавивши експозицію фігурками людей, тварин, героїв мультиплікації.
Тематичні вітрини присвячуються знаменним датам і святам.
При оформленні вітрини враховують її цільове призначення, правила підбору і показу товарів у вітрині, композиційне і колірне рішення.
У вітринах магазину виставляють зразки тільки тих товарів, які є у продажу. Як правило, це натуральні зразки. Вони повинні мати добрий товарний вигляд. Щоб уникнути їх псування, виставлені товари слід періодично міняти, а продовольчі товари виставляти у вітринах в невеликих кількостях і міняти щодня. Замість швидко псуючих продуктів можна використовувати їх упаковку.
Доцільно відбирати для показу нові, мало відомі покупцям товари. Рекомендується підбирати товари за спорідненістю в споживанні і попиті (наприклад, фрукти і овочі; готове плаття і головні убори), з дотриманням правил товарного сусідства. Товари розташовують так, щоб допомогти покупцю зорієнтуватися у виставлених зразках, звернути увагу на ті з них, які потребують особливої реклами.
При оформленні необхідно прагнути мінімально використовувати інвентар, декоративні елементи.
Експозиція повинна бути побудована так, щоб можна було швидко замінювати окремі зразки і інвентар. Товари слід розташовувати так, щоб вони не затуляли один одного і не заважали проникненню денного світла в магазин. Всі зразки товарів, виставлені у вітринах, повинні мати належно оформлені цінники.
Віконна вітрина досягне мети тільки в тому випадку, якщо вона приверне увагу перехожих, примусить їх оглянути всі виставлені товари, зацікавить окремими зразками. Тому дуже важливо, щоб вітрина була правильно вирішена композиційне.
Виділити товар, підкреслити його форму і розмір допомагає колір. Тому його дуже важливо враховувати при оформленні вітрин.
Перед оформленням вітрини складається ескіз, на якому намічають розміщення товарів, інвентаря, декоративних елементів. За ескізом підбирають необхідні товари, визначають колірне рішення фону.
Важливу роль у створенні ефективної вітринної експозиції відіграє освітлення. Визначаючи необхідний рівень освітленості, враховують загальну освітленість вулиці, розміри вітринної коробки, колір облицювального матеріалу, розташування виставлених товарів, їх колір і форму.
Освітлення може бути загальним і місцевим, коли за допомогою спеціальних світильників направленим променем світла підсвічується певний товар. Джерела світла рекомендується розташовувати в передній частині вітрини, щоб товари не потрапляли у власну тінь. Іноді з метою залучення уваги перехожих до вітрини влаштовують поперемінне автоматичне включення і виключення окремих ламп.
Вітрину необхідно тримати в чистоті, стежити, щоб виставлені товари, вітринний інвентар і декоративні елементи були в зразковому порядку. В літній час рекомендується влаштовувати над вітринами спеціальні навіси (маркізи) з легких металевих конструкцій, обтягнутих щільною тканиною. Такі навіси дозволяють захистити виставлені товари від вигоряння.
Взимку зовнішнє скло вітрин слід захищати від обмерзання. Для цього коробку вітрини ретельно ізолюють від теплого повітря.
Важлива роль у формуванні зовнішнього вигляду магазину відводиться зовнішнім вітринам, їхня основна функція полягає у привертанні уваги потенційних покупців і спонуканні їх до відвідання магазину. Сучасна, зі смаком оформлена, органічно вписана в загальний архітектурний ансамбль міста вітрина також виступає суттєвим елементом оформлення вулиць і площ.
Вітрини бувають наскрізними (відкритими) і закритими.
Наскрізні вітрини забезпечують широкий доступ природного світла в торговельний зал, дозволяють бачити внутрішнє оздоблення. Проте слід ураховувати, що інтер'єр магазину, рух покупців у торговельному залі, що проглядаються з вулиці, відволікають увагу покупців від огляду виставлених у вітрині товарів. Тому в разі коли необхідно особливо зосередити увагу покупців на виставлених товарах, вітрину закривають із внутрішнього боку.
У закритих вітринах задню стінку використовують як фон для експонованих товарів, що забезпечує більшу концентрацію уваги покупців на цих товарах і створює умови для оформлення вітрини на високому художньому рівні,
Існує значна кількість прийомів оформлення віконних вітрин, вибір яких визначається завданнями, які стоять перед оформлювачами. Якщо потрібно широка реклама окремих видів і груп товарів, то у вітрину викладають максимальну кількість найбільш характерних товарних зразків. Такий прийом використовують за наявності в магазині кількох розміщених поруч вітрин і при послідовному показі товарів. Композицію у вітрині слід оновлювати якомога частіше, а окремі продані товари негайно замінювати. Часта заміна товарів у вітрині сама по собі привертає увагу покупців не менше, ніж хитромудра композиція.
Якщо виставляються товари-новинки або маловідомі товари, то в композицію вітрини необхідно включати рекламні плакати з вичерпними відомостями про товари, способи їх експлуатації, підкреслювати їх переваги на аналогічними.
Композиції вітрин повинні розроблятися таким чином, щоб можна було легко замінювати окремі товари, не порушуючи загальної композиції. У вітринах слід широко застосовувати експозиції товарів у ансамблі, що дозволяє одночасно пропагувати принцип формування товарів за споживчими комплексами.
Поряд з архітектурою та оформленням фасаду на формування у покупців образу роздрібного торговельного підприємства істотно впливає його інтер'єр.